Kosmici z NASA

wpis w: Relacje z imprez | 0

 

Mamy nadzieję, że udało nam się zaszczepić bakcyla off-roadu wśród pracowników firmy informatycznej Oracle, którzy w połowie listopada wzięli udział w naszej wyprawie po urokliwych terenach w pobliżu Rabki Zdrój. Pojęcie blokada dyferencjału z pewnością nie jest już obce dla grupy, która wzięła udział w szkoleniu przeprowadzonym przez naszych instruktorów. Każdy z uczestników mógł spróbować swoich sił za kółkiem, nie obyło się też bez użycia wyciągarki. Tu przydała się praca zespołowa. I mimo, że każdy wracał po pachy w błocie, to jednak z uśmiechem na twarzy i od tej chwili mógł z dumą opowiadać znajomym, że wie czym jest off-road. Ale zanim można było się chwalić znajomym, uczestnicy mogli dzielić się wrażeniami i spostrzeżeniami przy przygotowanym dla nich ognisku. Bigos i szarlotka domowej roboty okazały się – jak zdradzili nam pracownicy Oracle – niebem w gębie. Ale czego nie robi się dla naszych klientów.

Jeszcze nie wiemy, czy na kolejnej wyprawie pojawi się szarlotka, czy sernik wiedeński, ale już teraz serdecznie zapraszamy do drużyny NASA. I odpowiadamy na koniec na pytanie, które wielokrotnie padało podczas wyprawy: kto wymyślił nazwę NASA?…Kosmici, a dokładnie grupa pozytywnie zakręconych osób.

Julia, Jarek, drugi Jarek, Radek – dziękujemy wszystkim uczestnikom z firmy Oracle za wspólnie spędzony czas. W celu przypomnienia sobie jak było zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *