Po wielu latach wspólnych wyjazdów postanowiliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami z ludźmi, którzy chcieliby spędzić czas aktywnie.

Co proponujemy?

Z myślą o uczestnikach wypraw przygotowaliśmy flotę samochodów marki Land Rover, która jest do dyspozycji osób, które chciałyby poczuć smak off-roadu.

Każdy z proponowanych przez nas samochodów jest przygotowany w taki sposób, aby sprostać trudnościom napotkanym na drodze.

Zapraszamy na:

– wyprawy dłuższe na terenie tak Polski jak i Europy,

– krótkie wypady weekendowe,

– szkolenia dla kierowców z zakresu jazdy w terenie.

Szkolenia organizujemy dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Podczas zajęć tak teoretycznych jak i praktycznych, uczestnicy dowiedzą się podstawowych zasad budowy auta terenowego, oraz zasad prowadzenia takiego auta. Każdy z uczestników będzie miał możliwość pokonania podjazdów, zjazdów, przeszkody błotnej, sprawdzenia jak niezbędna w niektórych sytuacjach okazuje się wyciągarka i lina kinetyczna. Wyjaśnimy czym jest blokada dyferencjału i jak używać reduktora.

– NASi kierowcy są fachowcami w dziedzinie off-roadu, z przyjemnością podzielą się doświadczeniem i udzielą wszelkich informacji,

– ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Jazda w terenie może być np. świetnym urozmaiceniem imprez firmowych.

Szanowni Państwo, gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalną i miłą obsługę oraz doskonałą atmosferę podczas wyjazdu.

Jeśli zdecydują się Państwo na wyprawę, każdy uczestnik powinien mieć odpowiedni strój: wygodne buty – najlepiej trekkingowe, lub kalosze, ciepłe ubranie, kurtkę przeciwdeszczową.

ZAPRASZAMY do naszej drużyny!

 

[columns] [span6]

Radek Lech

Właściciel agencji reklamowej w Łodzi. Radek jest prawdziwym tytanem pracy i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Podczas wypraw dba o podniebienia uczestników, przyrządzając między innymi prawdziwe śniadanie mistrzów. Radek jest człowiekiem ciepłym, otwartym z głową pełną pomysłów i niebywałym poczuciem humoru. To dusza towarzystwa, osoba bezkonfliktowa. Jednym słowem z Radkiem podczas wypraw nie sposób się nudzić. Użycie wyciągarki, czy liny kinetycznej – to dla Radka bułka z masłem. Motto Radka:….”nie cofamy się”

[/span6][span6]

Jarek Kusiak

Właściwie od kołyski związany z motoryzacją. Jak sam o sobie mówi, w jego żyłach płynie nie krew, ale benzyna. Z wykształcenia i zamiłowania inżynier mechanik. Miłość do samochodów udało mu się połączyć z pracą zawodową – jest właścicielem warsztatu samochodwego. To licencjonowany kierowca rajdowy. Jarek dba o bezpieczeństwo uczestników, przed każdą wyprawą to na jego głowie spoczywa przygotowanie aut pod względem technicznym. Jeśli w trakcie jazdy auta odmawiają posłuszeństwa – Jarek okazuje się prawdziwą złotą rączką.

[/span6][span6]

 

 

Decydując się na wyprawę z pewnością spędzą Państwo niezapomniane chwile.

Podejmij wyzwanie i dołącz do NAS(A)!!!

Z poważaniem,

nasa 4x4